" "
Mit egyek, hogy jobban legyek?

Mit egyek, hogy jobban legyek?

Mit egyek, hogy jobban legyek? A hangulat és az étkezés szorosan összefügg egymással. Mit érdemes enni a jobb hangulatért? Mit tehetünk, ha nincs kedvünk enni? A depressziót kísérő evészavarok másodlagos diagnózissá, azaz önálló evészavarrá terebélyesedhetnek – ebben...
" "